داستان های فناوری / سزار کوکو

ما می بینیم بسیاری از اقدام Peloton بر روی دوچرخه و در استودیو اما آنچه در هسته اصلی عملیات ما تیم فن آوری شگفت انگیز ما و آن را همه اتفاق می افتد. ما باید بیشتر با یکی از مهندسان نرم افزار خود به نام سزار کوکو صحبت کنیم تا در مورد نقش و تجربه اش در فضای فناوری پلوتون اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

نقش تو در پلوتون چيه؟ شغل شما چه چیزی را در بر می گیرد؟

من بیشتر حفظ برنامه iOS در هر دو سمت خرده فروشی و در سمت مصرف کننده. این طور است که ما به صورت داخلی به آن اشاره می کنیم. در حال حاضر یک برنامه مصرف کننده مورد استفاده برای مشاهده جریان زندگی می کنند و در تقاضا سواری، و سپس ما یک برنامه داخلی برای POS (نقطه از خدمات) معاملات مانند خرید دوچرخه و اقلام پوشاک، که فروشگاه های خرده فروشی ما استفاده کنید.

۲- چگونه وارد این رشته شدی؟

من همیشه در مدرسه از علوم کامپیوتر لذت می بردم. من از درست کردن چيزها با کامپيوتر لذت بردم . هنگامی که آن را به iOS می آید، من فکر می کنم من فقط در آن سقوط کرد. من می خواستم برای انجام کاری سرد، و احتمالا ساده ترین راه برای شروع این است که یا برای ایجاد چیزی در وب و یا ایجاد چیزی در رابط بومی تلفن همراه، مانند آندروید و یا iOS. من اتفاقا ً آی فون دارم، بنابراین می گفتم: شروع به انجام آی فون می کنم.» واقعا ً همین بود. من تا به حال آی فون ، و من می خواستم برای انجام کاری در تلفن همراه به صورت بومی.

3. چه چیزی شما را به کار در Peloton جذب?

بعد از دانشگاه به يه آژانس ملحق شدم من این کار را برای کمی انجام دادم، روی پروژه های مختلف کار کردم، مثل سه ماه اینجا، سه ماه آنجا. فکر ميکردم ازش لذت ميبرم و واقعا اينکارو نکردم می خواستم حداقل روی یک پروژه برای مدت زمان طولانی تری کار کنم. برخی از مردم واقعا لذت بردن از پریدن از پروژه به پروژه به پروژه. من به خصوص از آن لذت نمی بردم. هنگامی که آن را به نرم افزار می آید، اگر شما پرش از پروژه به پروژه به پروژه، گاهی اوقات شما لازم نیست برای مقابله با عواقب تصمیم گیری های خود را. هنگامی که شما بر روی چیزی طولانی مدت تر کار می کنند، شما به طور مداوم با آن برخورد می کنند. تو هميشه داري معامله ميکني بذار درستش کنم بذار اينکارو بکنم . بذار وقتش رو بذارم تا اونو بگيرم"

4. چگونه Peloton متفاوت از هر شرکت فن آوری دیگر؟

ما صاحب کل پشته هستيم . از ایجاد محتوا تمام راه را به دوچرخه خود را. این فوق العاده انگیزه به عنوان یک مهندس به عنوان خالق ارزش به جای یک مرکز هزینه دیده می شود. چون ما هنوز کوچک هستیم، نحوه کار همه چیز فقط بر اساس اعتماد است. مدیران پروژه ما اعتماد دارند که شما می خواهید آن را انجام دهد با این حال شما می خواهید آن را انجام می شود، بنابراین شما لازم نیست برای مقابله با ت، که من قدردانی به دلیل آن طبیعی تر است. این یک راه طبیعی برای انجام کارها است. موضوع کاري نيست که به نظر مياد دارم انجام ميدم اين چيزيه که اون طرف پمپاژ ميکنم کار من در مورد نتایج است. کار گروهی هم بزرگ است. باید وجود داشته باشد که اعتماد وجود دارد که در آن شما باید مطمئن شوید که می توان آن را ممکن است و یا نمی تواند ممکن است. این کمی بیشتر سهام بالا است. کمتر از یک سیستم شکست امن وجود دارد، که سرد است. ازش خوشم آمد. کار در راه اندازی بیشتر در مورد یادگیری و در حال رشد به عنوان یک توسعه دهنده از آن است که برای پمپاژ چیزهای. شما باید با سرعت بیشتری بروید و شما را وادار به کسب اطلاعات بیشتر به دلیل شما در حال دست زدن به بسیاری از چیزها.

5. اولین پروژه شما چه بود؟

برنامه آی پد. باحال ترش کرديم . ما سواری بیشتر اضافه شده و بهبود تجربه مشتری، و در نتیجه یک برنامه نزدیک به 5 ستاره است.

6. چرا شما در مورد راه اندازی برنامه آیفون هیجان زده?

میزان دستگاه ها و افرادی که صاحب و استفاده از آی فون هستند بسیار بیشتر از آی پد است. آی فون یک دستگاه شخصی تر است. ما قادر به رسیدن به مخاطبان گسترده تر هستیم. کاربران درگیر هستند و ما تن بازخورد دریافت می کنیم. این تجربه بهتری است!

7. جنبه فناوری پلوتون به شرکت به عنوان یک کل چقدر مهم است؟

خيلي مهمه . اين يکي از دلايليه که من اين شرکت رو انتخاب کردم بسیاری از شرکت های تناسب اندام دیگر جنبه فن آوری واقعا آنها را قادر به تولید بخش عمده ای از محصول خود را. بدیهی است ، برای ما ما مدیریت سمت فن آوری ، سخت افزار ، و تولید محتوا همه در خانه.

8. چه چیزی شما بیشتر مشتاقانه منتظر ساختمان / ساخت سال آینده در Peloton؟

ما نميتونيم در مورد خيلي از چيزهايي که برنامه ريزي کرديم صحبت کنيم . با این حال ، ما مشتاقانه منتظر اضافه کردن ویژگی های هیجان انگیز تر به iOS و آوردن محتوای Peloton به مخاطبان حتی بیشتر است.

9. چه نوع نرم افزار شخصی و یا پروژه های سخت افزاری شما در خارج از Peloton کار می کنند؟

من یک برنامه برنامه قطار مترو شمال به علاوه برخی دیگر از اجزای منبع باز ساخته شده است.

10. در نهایت، چه 3 کلمه را به شما استفاده کنید برای توصیف کار شما در Peloton انجام دهید؟

سرگرم کننده، چالش برانگیز و مشارکتی.

بعد از اينتربيک .

من از کارآفرینی موفق می ترسم

داستان های فناوری / سزار کوکو

چرا کارميک کيوتو بايد ساخته بشه .

هدبند آریادن ناوبری هاپتیک را فراهم می کند

راه اندازی پرسش و پاسخ: Delfast

تحویل خیابان های امن تر در هفته ها یا ماه ها، نه سال ها

چگونه از بایکه در پاکستان پول در آوریم؟

یک ,کار ,پروژه ,انجام ,های ,برنامه ,آن را ,و در ,را به ,در مورد ,آی فون

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

crinnenniwa programstore polishrdt Man ایران باتری isoninnhal downloadmovie1 مرجع مقالات متنوع مجله اینترنتی نیمکت مجله خبری بابک