هدبند آریادن ناوبری هاپتیک را فراهم می کند

دانستن جایی که به راه رفتن، دوچرخه، و یا رانندگی به نظر می رسد به طور طبیعی به برخی از مردم آمده است. دیگران — چه به دلیل اختلال بینایی، و یا به سادگی به دلیل ناآشنا بودن با یک منطقه - اغلب یک زمان سخت فهمیدن که به کجا بروید. در حالی که این چیزی از دو چالش های مختلف ، Ariadne Headband -- اشاره به افسانه یونانی در مورد مرور هزارتو -- توسط Vojtech Pavlovsky و توماس Kosicek با هدف پرداختن به هر دو.

دستگاه پوشیدنی از آرایه ای از چهار موتور ارتعاشی که در اطراف سر کاربر مرتب شده اند استفاده می کند که برای نشان دادن جهت صحیح سفر ارتعاش می کنند. این نوع از یادآوری می تواند در معنای کلان مفید باشد -- به نوبه خود در این تقاطع -- و یا در نقش فعال تر برای نگه داشتن یک سفر در یک خط مستقیم.

سخت افزار عاقلانه، این آریادن ویژگی های آردوینو نانو برای کنترل، به علاوه ترانزیستورها برای رانندگی موتور. یک ماژول بلوتوث به یک برنامه گوشی هوشمند پیوند می دهد که کاربر را قادر می سازد مقصد مورد نظر را ورودی کند. مهم این است که یک ماژول قطب نما سوار بر مونتاژ هدبند به همراه جی پی اس گوشی می گوید که کاربر با کجا روبه رو است و اجازه می دهد موتور یا ترکیب صحیح موتورها روشن شود.

از هم اکنون، هدبند آریادنه یک نمونه اولیه حجیم، اما کاربردی است. ادامه های آینده را می توان به حدی کوچک کرد که می توان آن را در کلاه، کلاه ایمنی، یا شاید حتی یک sweatband تعبیه کرد، به معنی ناوبری هاپتیک که می تواند بدون دخالت در کارهای دیگر مورد استفاده قرار گیرد.


راه اندازی پرسش و پاسخ: Delfast

من از کارآفرینی موفق می ترسم

داستان های فناوری / سزار کوکو

چرا کارميک کيوتو بايد ساخته بشه .

هدبند آریادن ناوبری هاپتیک را فراهم می کند

راه اندازی پرسش و پاسخ: Delfast

تحویل خیابان های امن تر در هفته ها یا ماه ها، نه سال ها

چگونه از بایکه در پاکستان پول در آوریم؟

یک ,هدبند ,های ,موتور ,کند ,کاربر ,و یا ,ناوبری هاپتیک ,که کاربر ,می دهد ,می کند ,آریادن ناوبری هاپتیک ,هدبند آریادن ناوبری

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

دردنامه (توانمندسازی بانوان مبتنی بر کارآفرینی در توسعه پایدار) مطالب اینترنتی Cynthia's style buygirlsattd2021 wikipolymer hadis-tarigpayambar jene22 وبلژیون چهارم همسفران نمایندگی حر mocguimarco pahneyekvirz