راه اندازی پرسش و پاسخ: Delfast

شرکت دلفاست در سال ۲۰۱۴ در اوکراین توسط دانیل تونکوپی و سرحی دنیسنکو تأسیس شد. یک شرکت توسعه دوچرخه الکتریکی هوشمند، دلفاست خودروهای کارآمد و سازگار با محیط زیست تولید می کند که هم نیازهای رفت و آمد و هم نیازهای حرفه ای یک سوارکار را برآورده می کنند. دوچرخه الکترونیکی آنها نیز اتفاق می افتد برای نگه داشتن رکورددار جهانی گینس برای طولانی ترین فاصله در یک بار.

به خواندن ادامه بده تا یاد بگیریم دلفاست در طول زمان چگونه رشد کرده و برای آینده روی چه چیزی تمرکز می کنند.

— در یک جمله، دلفاست چه می کند؟

تولید کننده دوچرخه های الکتریکی هوشمند، همچنین در حال توسعه نرم افزار برای دوچرخه های الکترونیکی برای هر مشتری به استفاده از.

- دلفاست چطور پیش اومد؟ مشکلي که پيدا کردي و لحظه ي "آها" چي بود؟

در سال ۲۰۱۴ دانیل Tonkopiy به این ایده آمد برای ایجاد یک سرویس تحویل یک ساعته است که هر نوع خوب به همان سرعتی که پیتزا ارائه. این اتفاق زمانی افتاد که خود او نیاز به یک تلفن جدید حق دور پس از یکی از قبلی خود را در نهایت شکست. هنگام سفارش تلفن به صورت آنلاین به او اطلاع داده شد که نزدیک ترین تاریخ تحویل در دو روز است. در حالی که این گزینه برای او نبود، او فکر می کرد: چرا چیزی کوچک نمی تواند - که نیازی به مونتاژ ندارد - سریع تر تحویل داده شود؟

چنین سرویسی در کییف یا در هیچ نقطه ای از اوکراین وجود نداشت. همچنین هیچ سرویس تحویلی با استفاده از خودروهای الکتریکی وجود نداشت. به عنوان فرد آگاه به محیط زیست، دانیل تصمیم به ایجاد تحویل 1 ساعته که در آن couriers دوچرخه الکترونیکی سوار. به نوبه خود، تولید دوچرخه الکترونیکی آغاز شده زمانی که دانیل می تواند دوچرخه الکترونیکی است که به اندازه کافی طولانی برای پیک برای پوشش شیفت روزانه خود را پیدا کند. پس از سال ها آزمایش، این تیم سرانجام یک دوچرخه الکترونیکی را توسعه داد که هم اکنون به خاطر داشتن طولانی ترین برد جهان به اتهام واحد (رکورد جهانی گینس) مشهور است.

علاوه بر این، دوچرخه های الکتریکی دلفاست مقرون به صرفه هستند. بنیانگذاران از مشکل تغییرات آب و هوایی، مسائل ناشی از مربای ترافیکی در شهرها با افزایش جمعیت و همچنین قیمت سوخت آگاه بودند. هر کاربر حرفه ای یا معمولی موتور سیکلت (پیک، پلیس و غیره) هر سال به طور متوسط ۲۰ دلار صرف گاز و نفت می کند در حالی که هوا را آلوده می کند.

دوچرخه الکترونیکی هیچ رد پای CO2، که جایگزین مناسب برای اتومبیل با تن از انتشار. علاوه بر این، با ترافیک سنگین تر شدن در اکثریت شهرهای بزرگ در سراسر جهان، دوچرخه الکترونیکی می شود یک راه حل بزرگ از سواری یکی کمک می کند تا جلوگیری از ازدحام. دوچرخه های الکترونیکی نیز وسایل نقلیه مقرون به صرفه به عنوان آنها تنها شامل 15-20 دلار صورتحساب برق در سال برای شارژ.

— چه چیزی دلفاست را در بازار از هم جدا می کند؟

دلفاست دوچرخه های الکتریکی منحصر به فردی تولید می کند که در محدوده، قدرت، و سرعت آن ها استثنایی هستند. این شرکت دارای یک تیم حرفه ای از مهندسان و طراحان است که کمک به محصول ما ایستادگی کردن. Delfast کمک می کند تا کاربران صرفه جویی در زمان، پول و انرژی با داشتن هزینه های سوخت صفر و ارائه یک وسیله نقلیه سبک با قدرت باتری بالا، سفر دوربرد، قابلیت اطمینان، و کنترل.

در ترکیب Delfast ، دوچرخه الکترونیکی است که بزرگ برای سواران افراطی -- برای کسانی که اغلب به ماهیگیری ، کمپینگ و یا شکار وجود دارد. این یک انتخاب عالی برای افرادی که پیدا کردن چالش با اتومبیل و دوچرخه به عنوان حالت حمل و نقل از خانه خود را در حومه شهر به کار در مرکز شهر است. دوچرخه الکتریکی Delfast ابزار برای کمک به صاحب خود را در هر دو اوقات فراغت و نیازهای حرفه ای است.

-- چه نقطه عطفی شما بیش از همه به افتخار تا کنون؟

دلفاست اوفرود توسط اطلس جدید به عنوان دوچرخه الکتریکی سال ۲۰۱۹» اعلام شد. این واقعا هیجان انگیز و غیر منتظره بود.

-- آیا شما به دنبال بودجه و اگر چنین است ، چه مراحلی را برداشته است؟

دلفاست بودجه رو دنبال کرد

از بانک بازسازی و توسعه اروپا در سال ۲۰۱۹ (۲۰٬۰۰۰ یورو). From USAID, Competitive Economy Program in Ukraine in 2020 (USD 120,000).

این شرکت همچنین در حال انجام مذاکرات مداوم با سرمایه گذاران است؛ ما در حال حاضر شروع به کار با پلت فرم Fundable.

– چه KPIs شما ردیابی که شما فکر می کنید به تولید درآمد و یا رشد منجر شود؟

دلفاست در حال ردیابی و نظارت بر افزایش ترافیک وب سایت، نشریات رسانه ای، سرنخ ها، و فروش است.

— چگونه استعدادها را می سازید و توسعه می دهید؟

سال ۲۰۲۰ یک سال تغییر بزرگ برای دلفاست بوده است. بنیانگذاران شده اند قرار دادن تلاش زیادی را به ساختمان تیم، توسعه روابط قوی تر بین بخش ها، و همچنین ایجاد آموزش ها و جلسات مختلف برای کمک به همکاران تسلط بر نقاط قوت خود و تعریف انگیزه ها و اهداف فردی خود را در داخل شرکت است.

— بزرگترین چالش ها برای تیم چه هستند؟

شیوع همه گیر قطعاً بزرگترین چالش برای این شرکت در سال ۲۰۲۰ بوده است. با این حال ، همانطور که در بالا گفت ، خارج از تیم خوش شانس بود برای غلبه بر آن. مثبت ماندن ، باز فکر ، بلند پروازانه -- مهمتر از همه ، متحد -- به ما کمک کرد. دلفاst هنوز در روند بهبودی، از تولید و تدارکات هر دو از قرنطینه رنج می برد. این مسائل منجر به عوارض بسیاری با مشتریان می شود. بنابراین تیم مجبور بود بر برقراری ارتباط خارجی تغییرات نیز تسلط داشته باشد. باز بودن و صادق بودن با مردم کمک زیادی می کند.

— بزرگترین موفقیت برای تیم چه بوده است؟ چطور يجوري جشن ميگيري؟

در سال ۲۰۱۹ فروش شرکت ۴٫۴x رشد کرد که یک برد عالی برای کل تیم بود. بنیانگذاران تصمیم به یک شب آرام، اما سرگرم کننده در دفتر با پیتزا، سوشی، و نوشیدنی برای جشن گرفتن.

-- چیزی است که شما دائما در مورد فکر می کنم؟

رشد. به عنوان راه اندازی ما همیشه فکر می کنم چگونه برای تبدیل شدن به رهبر جهانی در بازار دوچرخه الکترونیکی. هدف ما این است که دلفاست همیشه با جناب عالی و وضعیت بالا همراه است و تولیدکننده به خاطر نوآوری ها و جاه طلبی هایش شناخته شده است.

— چه توصیه ای به بنیانگذاران دیگر می کنید؟

"درک نیاز به بازار و ادامه از آن. هیچ بهتر از شرکت کنندگانش نمی داند که بازار به چه چیزی نیاز دارد. - دانیل تونکوپی


عظیم 10 x 10 x 10 مکعب LED

من از کارآفرینی موفق می ترسم

داستان های فناوری / سزار کوکو

چرا کارميک کيوتو بايد ساخته بشه .

هدبند آریادن ناوبری هاپتیک را فراهم می کند

راه اندازی پرسش و پاسخ: Delfast

تحویل خیابان های امن تر در هفته ها یا ماه ها، نه سال ها

چگونه از بایکه در پاکستان پول در آوریم؟

دوچرخه ,یک ,الکترونیکی ,سال ,دلفاست ,کند ,دوچرخه الکترونیکی ,می کند ,است که ,به عنوان ,دوچرخه های

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

نکات تخصصي تعمير لوازم خانگي کیف ضدآب موبایل 77 طراحی سایت دانلود رایگان وی اس تی در سایت اف ال بند Lula's page saitutiwen lighacklt داراب شعر tehranethylen