تحویل خیابان های امن تر در هفته ها یا ماه ها، نه سال ها

چگونه برای پاسخگویی به تقاضای عمومی برای شبکه های دوچرخه سواری امن -- مقرون به صرفه ، به سرعت ، و فراگیر.

این از راهنمای ساخت سریع آلتا و CalBike اقتباس شد

دوچرخه سواری و پیاده روی اعداد در بسیاری از جوامع هستند، به عنوان مردم به دنبال حمل و نقل سالم و امن و تفریح. اعضای جامعه در حال کشف آنها می توانند سالم تر و شادتر به سادگی با خارج شدن در دو پا یا دو چرخ.

در همین حال بسیاری از بودجه های آژانس پایین است. طرح هایی برای صرف میلیون ها نفر برای زیرساخت ها ممکن است دیگر واقع بینانه ن باشد. بیش از هر زمان دیگری، مردم می خواهند که پروژه های حمل و نقل عادلانه و پاسخگو به نیازهای جوامع تحت تاثیر سوء استفاده تاریخی باشند. سریع ساخت روش ساخت دوچرخه و عابر پیاده بهبود ایمنی -- حفاظت از خطوط دوچرخه ، گذرگاه عابر پیاده ، خیابان های آهسته ، parklets ، و بیشتر -- در حال حاضر ، در بودجه شما است. در زمان های چالش برانگیز، پروژه های سریع سازی برای ایجاد اعتماد به توانایی دولت در ارائه منافع عمومی بسیار مهم هستند. و زیرساخت های سریع سازی می توانند مردم را بهتر از همیشه درگیر کنند، و فراگیرتر و عادلانه تر از زیرساخت های سنتی باشند.

آلتا با ائتلاف دوچرخه کالیفرنیا شریک برای ارائه این راهنمای سریع ساخت تا جامعه خود را می تواند تقاضای عمومی برای شبکه های حمل و نقل فعال امن مقرون به صرفه، به سرعت، و فراگیر دیدار کند. در اینجا یک بررسی اجمالی سریع برای کمک به شما شروع شده است.

اصول اولیه سریع ساخت

سریع ساخت می شود دوچرخه سواری و پیاده روی زیرساخت های ساخته شده به سرعت و مقرون به صرفه با متراکم کردن جدول زمانی، برش در برنامه ریزی و هزینه های مهندسی، و با استفاده از مواد ارزان قیمت برای ایجاد شبکه های زیرساخت دوچرخه امن است. بیشتر این پروژه ها را می توان تنها در چند روز یا هفته ساخت و می توانند ظرف چند ماه از تصور به واقعیت بروند. این اجازه می دهد تا جامعه به نفع بلافاصله، و ایجاد شور و شوق و حمایت از راه رفتن و دوچرخه سواری، و برای زیرساخت های دائمی است.

پروژه های ساخت سریع از موادی استفاده می کنند که می توانند به سرعت و با هزینه کم نصب شوند، با استفاده از ها، پلانترها، و راه راه های رنگ، در مقابل همترازی های پیاده رو یا محدود کردن جدید. راهنمای کامل سریع ساخت فراهم می کند توضیحات کامل، دقیق از مواد است که می تواند برای یک پروژه موثر و ارزان برای پاسخگویی به نیازهای جامعه خود را. پروژه های ساخت سریع به صورت آزمایشی نصب می شوند. تاسیسات موقت اجازه می دهد برای تنظیم و یا از بین بردن عناصر در پاسخ به بازخورد عمومی. پروژه های موفق ممکن است دقیقاً همان طور که نصب شده یا با مواد با دوام تر ارتقا یافته اند، دائمی شوند. سریع ساخت باید تعامل سخت جامعه ترکیب. یک پروژه بر روی زمین می تواند بسیار موثرتر از پاورپوینت و یا رندر برای تلاش چیزی و اجازه می دهد ساکنان جامعه برای پاسخ خدمت می کنند. این یک فرصت برای جمع آوری بازخورد و ورودی، و تغییر طرح بر این اساس است.

چگونه برای جمع آوری سریع خود را ساخت تیم پروژه

رهبر تيم . پروژه های ساخت سریع نیاز به یک رهبر (معمولا کارکنان آژانس) وظیفه مدیریت تسهیل پروژه، نگه داشتن حرکت رفتن، ایجاد خطوط ارتباطی، و پذیرش و ارزیابی بازخورد. رهبران جامعه . از آنجا که ارزیابی و تنظیم برای موفق سریع ساخت ضروری است، مطمئن شوید که رهبران جامعه در هیئت مدیره از ابتدا هستند. به کسب و کارها، انجمن های مسی، مکان های عبادت، و مدارس نزدیک نگاه کنید. آوردن در دوچرخه / ped سازمان های مدافع و دیگر سازمان های مبتنی بر جامعه ، از جمله کسانی که در جوامع محروم مستقر و به رهبری مردم از رنگ. رابطين بخش . پروژه شما ممکن است حمل و نقل تاثیر, جارو خیابان, اجرای پارکینگ, تعمیر و نگهداری, مدیریت زباله و بازیافت, و پاسخ اضطراری. شامل سازمان های دیگر در صورت وم برای اطمینان از اینکه شما یک جنبه انتقادی را فراموش نکنید. مقامات منتخب . اونا اين قدرت رو دارن که بودجه مارشال رو براي پروژه هاي سريع بسازن آنها از اجزای تشکیل دهنده خواهند شنید، بنابراین کانال های ارتباطی بین تیم پروژه و منتخبان باید برای ارزیابی موثر پروژه باز باشند. ارتباطات . در حالت ایده آل، شامل یک فرد ارتباطات اختصاصی در تیم شما باشد. از آنجا که این یک روش جدید است، و مردم به سال ها بحث استفاده می شود، ماهیت موقت سریع ساخت را علنی می کنند. صحبت در مورد مزایای در نظر گرفته شده پروژه، و گوش دادن به بازخورد در مورد اثرات واقعی است.

تعامل جامعه

تعامل جامعه ضروری است و همچنین بسیار موثر است زیرا درگیر کردن مردم در ارائه بازخورد در مورد راه حل های دنیای واقعی که می توانند ببینند و از آن استفاده کنند آسان است. در اینجا کلید:

شروع به درگیر شدن با جامعه قبل از نصب پروژه به طوری که ساکننظرات ts از get-go گنجانده شده است. فراگیر در توسعه خود را، از جمله دیدگاه از جوامع محروم و مردم از رنگ. تاکید بر ماهیت موقت پروژه، و توانایی تغییر پروژه پس از نصب آن است. پیاده سازی مکانیسم های بازخورد موثر در طول پروژه، مطمئن شوید که به برنامه ریزی و بودجه برای تنظیمات پروژه در پاسخ به ورودی.

کدام پروژه ها بهترین برای سریع ساخت؟

برخی از پروژه ها برای روش ساخت سریع بهتر از دیگران هستند:

به برنامه های موجود نگاه کنید. طرح حمل و نقل فعال فعلی جامعه شما در حال حاضر پیشرفت ها و اولویت های کلیدی را شناسایی می کند. بیشتر چنین طرح هایی دهه ها طول خواهد کشید تا با روش ها و بودجه سنتی تکمیل شود. سریع ساخت می تواند آن برنامه ها را به واقعیت خیلی زودتر. پر کردن شکاف در دوچرخه راه و شبکه عابر پیاده، به خصوص در حال حاضر زمانی که افراد بیشتری در حال راه رفتن و دوچرخه سواری. به دنبال بهبود تقاطع ها و گذرگاه های چالش برانگیز، بخش هایی از مسیرهای کراس تاون که از خیابان های شلوغ استفاده می کنند، یا بخش های طولانی خیابان هایی که می توانند برای اتصال محله ها به خیابان های آهسته» تبدیل شوند. جوامع محروم را اول قرار دهند. اگر طرح شما در حال حاضر یک تجزیه و تحلیل سهام برای تعیین اولویت ها را در خود جای نمی دهد، این شانس شماست. نگاهی به یک طرح مدل مانند اوکلند "بیایید دوچرخه اوکلند" طرح دوچرخه، که شامل یک چارچوب از حقوق صاحبان سهام و تمرکز بر بهبود بهسازی برای گروه های آسیب پذیر ترین شهر است.

راهنمای ساخت سریع تا به تمام منابع شما نیاز به سرعت و ارزان ایجاد مکان های امن برای راه رفتن و دوچرخه سواری. آن را به شما راه رفتن را از طریق چگونه برای پیاده سازی شبکه های سریع ساخت، پرداختن به همه چیز شما نیاز به دانستن، از جمله چگونه به جمع آوری تیم مناسب، درگیر جامعه، تولید بودجه، پیدا کردن شکاف های شبکه کلیدی که در آن پروژه ها می توانند بیشترین تاثیر را داشته باشد، حرکت ملاحظات ی، دسترسی به راهنمایی های مهندسی، و یادگیری بهترین شیوه ها برای تعمیر و نگهداری. امیدواریم آن را بخوانید و به طور گسترده ای به اشتراک بگذارید تا هر ابزارهایی را که باید ما را به سمت آینده ای سالم تر، امن تر و پایدارتر سوق دهند، داشته باشد.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید در تماس باشید!


چگونه از بایکه در پاکستان پول در آوریم؟

من از کارآفرینی موفق می ترسم

داستان های فناوری / سزار کوکو

چرا کارميک کيوتو بايد ساخته بشه .

هدبند آریادن ناوبری هاپتیک را فراهم می کند

راه اندازی پرسش و پاسخ: Delfast

تحویل خیابان های امن تر در هفته ها یا ماه ها، نه سال ها

چگونه از بایکه در پاکستان پول در آوریم؟

های ,سریع ,پروژه ,ها ,ساخت ,جامعه ,می توانند ,سریع ساخت ,پروژه های ,ساخت سریع ,در حال

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

سایت کاریابی و استخدام pooyavizhen gheshniz مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی faribaesamili beautyblog 1111dl دلاوران بیلوار falklighmounti