چگونه از بایکه در پاکستان پول در آوریم؟

آیا شما یک دوچرخه و می خواهید به پول را از طریق دوچرخه خود را در پاکستان؟ سپس شما نیاز به خواندن این ساده ترین راهنمای پول را از طریق دوچرخه خود را در پاکستان.

دوچرخه با تنظیم یک فرد با بهره گیری از خورشید بوسه عکس توسط هارلی دیویدسون در Unsplash

بایکه در یک مدل کسب و کار کار می کند که در آن شرکت ها درآمد خود را با مالک به اشتراک می گذارند. این مانند این است که چگونه یوتیوب به شما برای نمایش فیلم های Monetize پرداخت می کند. Bykea راه اندازی پاکستانی است که اجازه می دهد تا شما را با دادن سواری به افرادی که علاقه مند به رسیدن به یک مقصد پول است.

دوچرخه یکی از سریع ترین راه ها برای رسیدن به یک مقصد است. در پاکستان، بسیاری از ترافیک مسئله مربا به عنوان دوچرخه پوشش پایین ترین حجم وجود دارد بنابراین آن را به راحتی فضای خود را پیدا می کند.

همانطور که مربوط به Careem، Bykea فقط با تمرکز بر موتور سیکلت در حالی که مدل کسب و کار Careem تا به اتومبیل بیش از حد. اگر می خواهید بدانید که چگونه می توانید از کارم پول در آورید.

راهنمای گام برای ثبت نام دوچرخه خود را در پاکستان:

شما می توانید بررسی کامل Bykea را در اینجا در ویدیو مشاهده کنید، که در آن من هر جنبه ای از این استارتاپ پاکستانی را توضیح داده اند.

در اینجا راهنمای گام به گام برای کسب درآمد از برنامه BYKEA خود را

به Playstore بروید و برنامه Bykea را دانلود کنید. باز کردن برنامه و با کلیک بر روی ثبت نام دوچرخه خود را. اسناد ریونت را آپلود کنید. يکي دو روز صبر کن . اگر قبول شدی به هر منطقه ای در کراچی بروید. فعال باشید. وقتي دستور ميگيرم . با سوارکار ارتباط برقرار کن . سوراخ، ميدوني که از دوچرخه ات در پاکستان پول در مياد.

یکی از محدودیت های Bykea این است که آن را تنها در کراچی در دسترس است، آن را قبل از خدمات دوچرخه Careem آغاز شده بود اما تنها چیزی که به خوبی با Bykea که آنها را انتخاب کنید به خدمات خود را تنها در کراچی. آنها می دانند که مقداری پول برای پوسته پوسته شدن جمع آوری کرده اند اما من فکر می کنم آنها برای بیش از حد طولانی صبر کردند تا تاثیر. این می تواند زود باشد و این می تواند شانس آنها را برای تسلط بر بازار افزایش دهد اما هنوز هم، من خوش بین هستم.

من در یک اجلاس جوانان دیجیتال که هر سال در پیشاور، پایتخت KPK برگزار می شود، شرکت کرده ام، مدیر ارشد اجرایی بایکه حضور داشته است که حتی بیش از حد، من از او چند سوال پرسیده ام که شما می توانید در این مقاله بخوانید

درباره من:

اسم من يه امير کماله، من يه بلاگر و يوتيوبر هستم. من در مورد موضوع پاکستان در اینجا در مورد وبلاگ نویسی می نویسم.

من از کارآفرینی موفق می ترسم

داستان های فناوری / سزار کوکو

چرا کارميک کيوتو بايد ساخته بشه .

هدبند آریادن ناوبری هاپتیک را فراهم می کند

راه اندازی پرسش و پاسخ: Delfast

تحویل خیابان های امن تر در هفته ها یا ماه ها، نه سال ها

چگونه از بایکه در پاکستان پول در آوریم؟

دوچرخه ,پول ,bykea ,پاکستان ,یک ,توانید ,خود را ,در پاکستان ,دوچرخه خود ,است که ,پول در

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

inuatrichdebt narvanltree آریان رضائی developernett distboxszidy ovcifecgy شرکت ابداع سازه جی ویترین تاپس کالا پيام و ابومسلم مدل هشتاد storesdsam